020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6040
Europese school, 19e eeuw
Paar portretten
tweemaal doek op board, 24 x 16 cm.
[2]
Taxatie: € 400 - € 600
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €