14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Zuid Europa, processiepop, 19e eeuw
Gezicht polychroom geschilderd.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160