14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2374
Zuid Europa, processiepop, 19e eeuw

Gezicht polychroom geschilderd.

h. 101 cm.

(1)

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160