14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2377
Rusland, reisicoon met deels vergulde zilveren rizza, 1887.

Voorstellende Christus, gemerkt 84 zolotnik.

h. 13,5 b. 11 cm.

(1)

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100