14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Rusland, reisicoon met voorstelling van Maria en Kind, eind 19e eeuw.
Rizza fijn gegraveerd en deels verguld. Geplaatst in kastje met glasdeur.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80