Hans Wilt (1867-1917)
board, gesign. r.o., Amalfi '92, 33 x 49 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 280
Hammer Price: € 280