Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)
Twee schilderijen van kasteel Schaloen te Valkenburg
tweemaal board, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 40 cm.
Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160