Jan Korthals (1916-1972)
Gezicht op Crackstate, Heerenveen
inkt en aquarel, gesign. r.o., 40 x 32 cm.
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40