020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6205
Gesigneerd Martens
Vrouw met geit in een tuin
doek, 67 x 51 cm.
[1]
Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Hamerprijs:
€ 160
Overboden