Frankrijk, paar kristalen geslepen flacons, retour d'Egypte, Empire, ca. 1810;
Canopusvormig, bekroond door vuurverguld bronzen Farao buste. (tuit en beide voeten beschadigd).
Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: