Catalogusnummer: 6805
Walasse Ting (1929-2010)

Twee vrouwen met papegaaien

aquarel en gouache, gesigneerd met stempel m.b., 88 x 97 cm.

two ladies with parrots, watercolour and gouache, signed with artist stamp, 88 x 97 cm.

Taxatie: € 3.000 - € 6.000
Huidig bod: € 11.000
Hamerprijs: € 11.000

Hamerprijs: € 11.000