Catalogusnummer: 2629
Firma Wed. N.S.A. Brantjes en Co. (1895-1904), aardewerk wandschotel met polychroom decor van kraaien. Circa 1900.

Achterzijde gemerkt "Faïence de Purmerende Hollande", modelnummer 1005, decor letter D. Schilder Hendrik Dekker.

diam. 30,5 cm.

(1)

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Hamerprijs: