15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2630
update-catalogue
N.V. Haagsche plateelfabriek Rozenburg, aardewerk vaas, ontwerp Th. C.A. Colenbrander, 1893.

Uitgevoerd met floraal decor in bruin, geel en blauw tinten op wit fond. Schilder J.M.G. Hakkert. (fritting aan de rand, bodem rand gerestaureerd)

h. 15,5 cm.

(1)

Taxatie: € 80 - € 120
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €