Catalogusnummer: 2631
J. W. Mijnlieff (1862-1937) Faience- en Tegelfabriek Holland-Utrecht, rond sepia tegeltableau in eiken omlijsting, gedateerd 1898;

Voorstellende koeien in landschap naar Willem Roelofs. Gemerkt in bladcontour JM Holland. Alle 45 tegels handgenummerd aan de achterzijde. In kapitaal gestoken eikenhouten lijst met wapen Amsterdam en jaartal 1898 in schild, in de hoeken gestoken eikenbladeren. (tegelnummer 1 met scheur)

h. 110 cm, b. 99,5 cm. diam. 82 cm.

(1)

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Hamerprijs: