7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Theo Wolvecamp (1925-1992)
Zonder titel. Hierbij litho door Ger Lataster.
litho, gesign., '89, 136-150, 50 x 65 cm. (vochtschade) en litho, gesign., 22/300, '88, 65 x 50 cm.
Resale right is applicable
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 90
Hammer Price: € 90