020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6207
Daniel Been (1885-1967)
Stilleven met chrysanten
doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm.
[1]
Taxatie: € 80 - € 150
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Hamerprijs:
€ 160
Overboden