5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Daniel Been (1885-1967)
Zonnebloemen in een glazen vaas
doek, gesign. l.o., 80 x 60 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Overboden