020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6209
Hollandse school, 20e eeuw
Vrouw bij een waterput naast een boerderij
doek, 50 x 70 cm.
[1]
Taxatie: € 60 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Hamerprijs:
€ 50
Overboden