Frankrijk, gedeeltelijk vergulde stralenmonstrans, 19e eeuw,
versierd met cherubijnen hoofdjes, agnus dei, vruchten-, blad- en andere decoratieve motieven, staand op leeuwenklauwpootjes, glazen ronde reliekhouder, mt. ruit met J takje en H(niet geïdentificeerd) waarschijnlijk Parijs, omgeving maker J.P.A. Dejean Parijs, gemerkt gehalte merk Minverva 1837-1846, 1e gehalte,
klauwpootjes met defecten, restauraties achterzijde stralenkrans
h 60 cm, br 30 cm, bruto 891,2 gr.
Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550