Frankrijk, vergulde pateen, eind 19e eeuw,
op verfijnde parelranden versierde voetring met en aan de onderzijde versierd met heilige symbool Chi-Rho teken met alpha en omega, mt.
o..a A in ruit(niet geïdentificeerd), gemerkt Minerva hoofd, 1e gehalte,
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120