1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 691
Frankrijk, vergulde pateen, eind 19e eeuw,

op verfijnde parelranden versierde voetring met en aan de onderzijde versierd met heilige symbool Chi-Rho teken met alpha en omega, mt. o..a A in ruit(niet geïdentificeerd), gemerkt Minerva hoofd, 1e gehalte,

diam 15,6 cm, 165 gr.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120