Engeland, miskelk en vergulde pateen, 19e eeuw,
op gelobde voet in de stam koraal cabochon versieringen, mt. John Crane Salt 1868-1875 Londen 1876, winkelier Pravy & Sons London, sterling, pateen mt. Thomas Pratt & Sons Londen 1886, sterling,
h 16 cm, diam pateen 11 cm, bruto 316 gr.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300