1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 692
Engeland, miskelk en vergulde pateen, 19e eeuw,

op gelobde voet in de stam koraal cabochon versieringen, mt. John Crane Salt 1868-1875 Londen 1876, winkelier Pravy & Sons London, sterling, pateen mt. Thomas Pratt & Sons Londen 1886, sterling,

h 16 cm, diam pateen 11 cm, bruto 316 gr.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300