Frankrijk, miskelk met deksel, 19e eeuw,
op ronde voet, balustwervormige stam, bewerkt met gegraveerde gestileerde blad- en bloemmotieven, vergulde binnenzijde, mt. niet aangetroffen, gehalte merk provincie hoog 1819-1838, 1e gehalte keur,
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140