1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 693
Frankrijk, miskelk met deksel, 19e eeuw,

op ronde voet, balustwervormige stam, bewerkt met gegraveerde gestileerde blad- en bloemmotieven, vergulde binnenzijde, mt. niet aangetroffen, gehalte merk provincie hoog 1819-1838, 1e gehalte keur,

h 18,5 cm, 175.2 gr.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140