14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Frankrijk, verguld gestoken houten plaquette voorstellende Johannes de Doper, 18e/19e eeuw;
Staande op rotspartij naast lam. (beschadigingen)
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180