14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2384
Frankrijk, verguld gestoken houten plaquette voorstellende Johannes de Doper, 18e/19e eeuw;

Staande op rotspartij naast lam. (beschadigingen)

h. 44 cm, b. 20,5 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180