14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Vlaanderen, eikenhouten sculptuur voorstellende Maria, 16e eeuw;
In geknielde pose. (handen manco, beschadigingen en resten van houtworm).
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300