14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2386
Italië, houten gestoken en polychroom geschilderd Heiligenbeeld, 18e eeuw;

De ogen uitgevoerd in glas. Geplaatst op gemarmerde basis. (beschadigingen).

h. 28,5 cm, b. 11 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90