14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Italië, houten gestoken en polychroom geschilderd Heiligenbeeld, 18e eeuw;
De ogen uitgevoerd in glas. Geplaatst op gemarmerde basis. (beschadigingen).
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90