14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Frankrijk, houten gestoken Corpus Christi, 15e/16e eeuw;
Fraai gestoken haar met losse lok op de schouder. (armen manco).
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320