Italië, aadewerk Albarello, 18e eeuw;
Uitgevoerd met decoratie medaillon 'Requies Puer', omringde door laurier en hert. Hierbij polychroom geschilderde aardewerk schotel met decoratie van fruitmand, 17e eeuw, (gerestaureerd).
h. 13 cm, diam. 10 - 26 cm
Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: