Manufactuur Oud Loosdrecht, twee blauw wit porselein dienschalen, ca. 1780;
Uitgevoerd met florale decoratie. Onderzijde gemerkt MOL met ster. Hierbij Niederviller aardewerk bord met florale decoratie. (decoratie schalen sleets, chips. bord met restauratie aan de rand, haarlijn).
l. 37 - 43 cm, diam. 27 cm
Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: