14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Italië, verguld houten een lichts kandelaar gevormd als putto, 19e eeuw;
Compleet met ijzeren beugel. (beschadigingen).
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140