Engeland, twee blauw wit aardewerk dienschalen, 19e eeuw;
Met Chinoisserie decoratie van pagodes. Een schaal gemerkt Wallace & Co. Hierbij aardewerk dienschaal met blauw geschulpte rand en Frankrijk schotel 'La Jeune Mere'.
Estimate: € 40 - € 60
Current bid: € 30
Hammer Price: € 30