24e zitting - Woensdag 15 mei 19:00 uur: 1571-1699 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1695
Engeland, twee blauw wit aardewerk dienschalen, 19e eeuw;

Met Chinoisserie decoratie van pagodes. Een schaal gemerkt Wallace & Co. Hierbij aardewerk dienschaal met blauw geschulpte rand en Frankrijk schotel 'La Jeune Mere'.

l. 34 - 50 cm

[4]

Taxatie: € 40 - € 60
Hamerprijs: