Catalogusnummer: 1745
Duitsland, vijf diverse haardstenen, 17e eeuw;

w.o. portretten, leeuwen en vechtend gezelschap,(beschadigingen).

h. 9 - 10 cm, b. 14 - 15,5 cm

[5]

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: