15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1047
Drie vruchthouten schaven, 18e eeuw,
alle met gestoken voluten, één met datering 1793
l. 20-90 cm.
3
Taxatie: € 700 - € 900
Hamerprijs: