Holland, een donkergroene glazen wijnfles zgn. kattekop, 18e eeuw.
Uitgevoerd met diepe ziel, paars-blauw iriserend. Op de buik glazen reliëfstempel L Velt, gedateerd 1718. (rand met twee chips, krassen.
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: