Catalogusnummer: 1749
Holland, een donkergroene glazen wijnfles zgn. kattekop, 18e eeuw.

Uitgevoerd met diepe ziel, paars-blauw iriserend. Op de buik glazen reliëfstempel L Velt, gedateerd 1718. (rand met twee chips, krassen.

h. 17 cm, diam. 13 cm.

(1)

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: