Vlaanderen, gobelin met voorstelling van Alexander de Grote in de tent van Darius, 17e eeuw.
De voorstelling omrand door putti en vrouwfiguren met een vuursalamander, fruit, bloemen en gebladerte. Achterzijde voorzien van jutten bescherming. (ingekort en aangepast. Kleine beschadigingen)
Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Hamerprijs: