Vlaanderen, gobelin fragment, vroeg 16e eeuw.
Voorstellende twee fraai geklede edellieden. Gespannen op houten lijst, achterzijde voorzien van jutten bespanning.(restauraties)
Estimate: € 800 - € 1,200
Current bid: € 825
Hammer Price: € 825