Catalogusnummer: 1744
Duitsland, twee Westerwald steengoed kruiken, 18e eeuw.

Een uitgevoerd met centraal cartouche met voorstelling van Venus, links en recht daarvan een cartouche voorstellende Mars. De andere met florale appliques en centraal een beeltenis van drinkebroeders. (opnieuw aangezet handvat, chips en haarlijnen)

h. 17/18 cm.

(2)

Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: