Duitsland, twee boogvormige aardewerk haardstenen, gedateerd 1617;
Uitgevoerd met gekroond heraldisch wapen geflankeerd door twee leeuwen. Een met initialen 'D M'.
Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: