13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
Duitsland, twee glazen muizenflessen, 18e eeuw;
Uitgevoerd met polychrome schildering van vrouw. Hierbij wijnglas met spreuk 'Hoart der Maller' en mansfiguur.
Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw.
Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden