Venetië, drie stuks glaswerk, 18e/19e eeuw;
Bestaande uit opalescent glazen kan, opalescent glazen vaas gevat in ijzeren armatuur en helder glazen schenkkan op voet met blauw opgelegde bramen. (beschadigingen).
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240