14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Holland, bronzen vijzel, gedateerd 1685;
Uitgevoerd met florale decoratie en spreuk 'Amor Vincit Omnia' (gesleten).
Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw.
Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden