Frankrijk, twee Crewel-Work dozen, 18e/19e eeuw;
Uitgevoerd in rood en blauw fluweel met gehoogd borduurwerk van bloemen. (beschadigingen).
h. 11- 12 cm, b. 32 - 34 cm, d. 20 - 22 cm
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 340
Hammer Price: € 340