Zonder titel (vogelkop). Provenance Tom Lenders, Amsterdam
aquarel
30 x 20 cm.
gesigneerd met initialen r.o., '80, tentoonstelling: Stedelijk Van Abbe Museum, Eindhoven, Museum de Pont, Tilburg, 2007
Tom Lenders, Amsterdam
Hamerprijs: € 4.900