Catalogusnummer: 5002
René Daniels (geb. 1950)

Zonder titel (vogelkop). Provenance Tom Lenders, Amsterdam

aquarel

30 x 20 cm.

gesigneerd met initialen r.o., '80, tentoonstelling: Stedelijk Van Abbe Museum, Eindhoven, Museum de Pont, Tilburg, 2007

Tom Lenders, Amsterdam

Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 4.900
Hamerprijs: € 4.900

Hamerprijs: € 4.900