1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 626
Verenigde Staten, paar tweelichts kandelaars, Rococo-stijl, 20e eeuw,

op ronde voet met voluutvormige arm met acanthusbladmotieven versierd, gemerkt Fischer, Sterling aan onderzijde,

een kandelaar met rand en arm beschadigingen(scheurtjes en deukjes)

h 11,5 cm, bruto 506 gr.(voet verzwaard)

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90