Verenigde Staten, paar tweelichts kandelaars, Rococo-stijl, 20e eeuw,
op ronde voet met voluutvormige arm met acanthusbladmotieven versierd, gemerkt Fischer, Sterling aan onderzijde,
een kandelaar met rand en arm beschadigingen(scheurtjes en deukjes)
h 11,5 cm, bruto 506 gr.(voet verzwaard)
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90