1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 696
Driedelige samengestelde vleesvoorsnijset, Empire,

met geribde puntvormige heften, mt. Willem Jacobs Diekhuis 1820/1830Leens/Ulrum(toegeschreven aan(teken beschadigd), keur op voorsnijmes aangetroffen en ijzeren lemmet gemerkt Hiele Utrecht, lemmet andere mes Schmeink Arnhem gemerkt, 2e gehalte, hierbij notentkraker,

l messen ca. 36,5 cm

[zkj]

Taxatie: € 150 - € 200
Hamerprijs: