23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Verzilverde terrine gemerkt Wellner & Söhne en kristal geslepen karaf met zilveren montuur, 20e eeuw;
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50