Zonder titel (contrabas en piano). Provenance Tom Lenders, Amsterdam
aquarel
32 x 23 cm.
gesigneerd met initialen r.o., '80, herkomst: Galerie Paul Andriesse, 1983, tentoonstelling: Stedelijk Van Abbe Museum, Eindhoven, Museum de Pont, Tilburg, 2007
Tom Lenders, Amsterdam
Hamerprijs: € 6.200