5003
Catalogusnummer: 5003
René Daniels (geb. 1950)

Zonder titel (contrabas en piano). Provenance Tom Lenders, Amsterdam

aquarel

32 x 23 cm.

gesigneerd met initialen r.o., '80, herkomst: Galerie Paul Andriesse, 1983, tentoonstelling: Stedelijk Van Abbe Museum, Eindhoven, Museum de Pont, Tilburg, 2007

Tom Lenders, Amsterdam

Taxatie: € 3.000 - 5.000
Hamerprijs: € 6.200

Hamerprijs: € 6.200