8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7700-7726 - Klokken, pendules en barometers
Frankrijk, rijtuigklok of pendule d'alcove, Empire ca. 1820;
Cilinderuurwerk met petit sonnerie repetitie op gong. Hexagonaalvormige kast met ring. Wit email wijzerplaat met Romeinse cijfers. (wijzerplaat beschadigd).
h. 14,5 cm, b. 10 cm. d. 3 cm
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200