Ajour tasbeugel met fluwelen tas, 19e eeuw en Duitsland twee maliënkolder tasjes, Jugendstil en Art Deco,
hierbij maliënkolder beursje en negentiende eeuwse breipenkoker, gemerkt(niet geïdentificeerd), 2e- en 3e gehalte,
max br. 16 cm, min 4,5 cm, l 26 cm, bruto 540 gr.
Taxatie: € 120 - € 220
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120