Miniatuur schaatser met gehaakte stok , Van Geffen, 18e eeuw een A-tolletje en twee diverse miniaturen,
mt. A. van Geffen Amsterdam 1748, op A-tol, Goudse pijp, dubbele haak en geen keuren aangetroffen,
h 4,5 cm, l 4 cm, l 12 cm, l 11 cm, 34.4 gr.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 250
Hamerprijs: € 250