Catalogusnummer: 8641
Twee notenhouten fauteuils, vroeg 18e eeuw,

met getorste poten en regels, gestoken acanthusbladeren op de armleggers en beschilderde bruin lederen bekleding met messing siernagels

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440